Kredītu apvienošana – vai tas ir izdevīgi?

Šobrīd Latvijā ikvienam ir pieejams jauns pakalpojums – kredītu apvienošana. Tā ir iespēja visus jau esošos kredītus apvienot vienā, tādā veidā maksājot tikai par vienu kredītu, kurā ir apvienoti jau visi esošie kredīti. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuriem ir grūtības ar kredītu atmaksu laikā – kredītu apvienošana vienā maksājumā paredz, ka mēnesī tikai vienu reizi būs jāveic maksājums!

Palīgs finansiālās problēmās

Bieži vien, kad cilvēkam ir sarežģījumi ar kredītu atmaksu un nav iespējams atmaksāt kredītu laikā, cilvēks izvēlas aizņemties vēl pāris kredītus, lai varētu segt maksājumus par jau esošajiem kredītiem. Tas noteikti nav gudrs risinājums šādā situācijā. Tieši tāpēc ikvienam šobrīd ir pieejama kredītu apvienošana vienā maksājumā – tev nebūs jāaizņemas vēl kāds kredīts, tev vienkārši tiks sniegta iespēja apvienot jau esošos kredītus. Attiecīgi samazināsies arī ikmēneša procentu likme, jo visi kredīti tiks apvienoti vienā maksājumā.

Aizdevēji Latvijā

Latvijā ir vairāki aizdevēji, kuri piedāvā izmantot šāda veida pakalpojumu. Minimālā summa visbiežāk ir 200 eiro, savukārt maksimālā summa sniedzas līdz pat 10 tūkstošiem. Arī atmaksas termiņš ir gana elastīgs, un vairāki aizdevēji piedāvā atmaksāt aizdevumu pat 6 gadu laikā. Tādā veidā pakāpeniski varēsi veikt kredīta maksājumu.

Nosacījumi

Lai varētu apvienot kredītus, tev nepieciešams atbilst aizdevēja nosacījumiem. Katrs aizdevējs ir izstrādājis savus kredītu apvienošanas nosacījumus, tāpēc ir svarīgi iepazīties ar katru no tiem, lai varētu saprast, vai šis variants ir piemērots tieši tev. Protams, vari meklēt un doties uz katra aizdevēja mājaslapu, lai iegūtu šo informāciju, tomēr Netcredit ir parūpējies, lai tu varētu ietaupīt savu dārgo laiku. Vienuviet vari atrast visus pieejamos aizdevējus Latvijā, kuri sniedz kredītu apvienošanas iespēju, tādā veidā atrodot tieši sev piemērotāko. Pārskatāmā tabulā redzēsi gan to, kāds ir vecuma ierobežojums, gan arī to, kāda ir minimālā un maksimālā kredītu apvienošanas summa konkrētajam aizdevējam. Tādā veidā pavisam īsā laika posmā varēsi uzzināt, kurš no variantiem ir pats piemērotākais tieši tev.

kāpēc apvienot kredītus?

Ar vai bez ķīlas?

Kā jau minējām, katram aizdevējam ir izstrādāti savi kredītu apvienošanas nosacījumi. Tas attiecas arī uz to, vai aizdevējs piedāvās kredītu apvienošanu ar vai bez ķīlas. Ja kredītu apvienošanas summa ir gana liela, tad var gadīties situācija, ka aizdevējs tev piedāvās apvienot kredītus ar ķīlu pret automašīnu vai nekustamos īpašumu. Tādā veidā arī viņam būs pārliecība, ka varēsi laicīgi atmaksāt aizdevumu. Pārsvarā šis pakalpojums ir pieejams sākot no 18 vai 20 gadiem, katram aizdevējam šie nosacījumi atšķiras, tāpēc būtiski iepazīties ar visiem iespējamajiem variantiem, lai varētu saprast, kurš no šiem variantiem ir piemērots tieši tev.

Netcredit mājaslapā jebkurā sev ērtā brīdī tev ir iespējams iepazīties ar visiem iespējamajiem kredītu apvienošanas variantiem, lai varētu izvēlēties tieši sev piemērotāko variantu. Latvijā ir vairāki aizdevēji, kuri piedāvā šo pakalpojumu, tāpēc ir svarīgi saprast gan to, kāds ir vecuma ierobežojums, gan to, vai kredīts tiek izsniegts bez ķīlas, kā arī svarīgi saprast arī citus būtiskus kredītu apvienošanas faktorus. Protams, lai apvienotu kredītus, aizdevējam būs svarīgi arī tas, lai tev nebūtu sabojāta kredītvēsture. Attiecīgi, ja esi nonācis kredīts parādniekiem reģistrā, var gadīties situācija, ka aizdevējs tev atteiks kredītu apvienošanu. Katrs gadījums gan tiek izvērtēts individuāli, tāpēc ir svarīgi iepazīties ar visu aizdevēju piedāvājumiem, lai atrastu sev piemērotāko variantu!